Časté otázky

1. Čo sa stane ak neprevezmem zásielku? 

Pri neprevzatej zásielke si vyhradzujeme právo na náhradu škody podľa § 592 Občianskeho zákonníka . Náhrada škody sa vypočítava z ceny poštovného poslanej a taktiež vrátenej zásielky. O úhrade daného poplatku Vám príde e-mail s potrebnými informáciami k úhrade. Ak tento poplatok nebude uhradený do 5 dní od odoslania e-mailu, vec postúpime nášmu mediátorovi príp. právnikovi.

2. Môžem požiadať o doplnenie svojej objednávky?

Samozrejme. Ak nás skontaktujete o doplnenie objednávky, radi vám to umožníme. Ak však objednávka už bude zabalená a pripravená na expedíciu, za prebalenie objednávky si účtujeme poplatok 0,99€. Tento poplatok súvisí s vyššími nákladmi na balenie. Doplnenie je možné každý pracovný deň do 12:00, nakoľko po tomto čase sú balíky už expedované.

3. Ako vás môžem kontaktovať?

Napíšte nám e-mail na vlnytinka@vlnytinka.sk alebo zavolajte na číslo 0902 239 796

4. Ako môžem zrušiť objednávku?

Odoslaním objednávky sa zaväzujete s dodržaním obchodných podmienok. Tovar podľa nich musíte prevziať a zaplatiť. Samozrejme máte nárok na vrátenie tovaru do 14 dní. 

5. Ako vrátiť balík?

Pred vrátením balíka nás informujte na  e-mail: palstav@gmail.com. Balík  následne vráťte na adresu : PALSTAV-PPM, s.r.o., Poštárka 4137/16A, 085 01 Bardejov
Balík pošlite formou doporučeného listu, samozrejme bez dobierky. Balík na dobierku neprevezmeme. Ku tovaru pribaľte odstúpenie od zmluvy, ktoré si stiahnite TU

6. Ako dlho budem čakať na svoju objednávku?

U nás máte garanciu rýchleho dodania ! Každá objednávka, ktorá príde do 13:00 ( dobierka, príp zaplatená cez platobnú bránu GoPay) je hneď v ten deň aj zabalená a expedovaná. Štandardne pri doprave kuriérom SPS alebo kuriérom Zásielkovne, balík môžete mať hneď na ďalší deň. Pošta a Zásielkovňa (výdajne miesto) garantuje dobu 1-3 pracovné dni. Zväčša však je zásielkovňa (výdajne miesto) rýchlejšia a zákazníci majú balík podobne hneď na ďalší deň. 

7. Ako získať 10% zľavu po registrácii ?

Zľava 10% pre registrovaných zákazník platí momentálne na všetky priadze od výrobcu DROPS. Stačí ak sa prihlásite do svojho konta a automaticky uvidíte nižšie (zľavnené) ceny. Samozrejme ako registrovaný zákazník máte množstvo ďalších zvýhodnených cien priadzi, ktoré nájde pokope v kategórii "Výhodne len pre registrovaných"

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie